Nauja kompiuterių el. parduotuvė iš Vilniaus – „Sniege.lt” planuoja 10 mln. pardavimų per pirmuosius metus

Sniege.lt” – tai nauja kompiuterių elektroninė parduotuvė, įsikūrusi Lietuvos sostinės Vilniaus centre. Jos misija – teikti klientams aukštos kokybės kompiuterius ir priedus konkurencingomis kainomis.

Parduotuvė siūlo platų produktų pasirinkimą, įskaitant populiarius prekių ženklus, tokius kaip „Dell”, „Apple” ir „Microsoft”. Klientai taip pat gali įsigyti nešiojamųjų ir stacionariųjų kompiuterių, monitorių ir kitų periferinių įrenginių. Be šių prekių, parduotuvėje yra platus programinės įrangos pasirinkimas, įskaitant biuro programų rinkinius ir saugumo programas.

Pirmaisiais veiklos metais „Sniege” planuoja investuoti 10 mln. Ji siekia užtikrinti klientams puikų klientų aptarnavimą ir konkurencingas kainas, kurių negalima rasti kitose parduotuvėse. Parduotuvės tikslas – tapti patikimu kompiuterių pirkėjų šaltiniu Vilniuje ir jo apylinkėse.

Parduotuvėje dirba patyrusi darbuotojų komanda, išmananti visus kompiuterių – tiek techninės, tiek programinės įrangos – aspektus. Jie gali suteikti pirkėjams techninių konsultacijų ir gedimų šalinimo paslaugų, taip pat padėti išsirinkti jų poreikius atitinkantį produktą. „Sniege” taip pat teikia remonto ir diegimo vietoje paslaugas, taip užtikrindama, kad klientai gautų geriausias įmanomas paslaugas.

Be fizinės parduotuvės, „Sniege” turi internetinę parduotuvę, kurioje klientai gali apsipirkti iš bet kurios Lietuvos vietos. Klientai gali naršyti produktus, palyginti kainas ir įsigyti prekes internetu, naudodamiesi saugiu atsiskaitymo procesu. Įsipareigojusi užtikrinti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą ir konkurencingas kainas, „Sniege” yra pasirengusi sėkmingai veikti jau pirmaisiais veiklos metais.

„Sniege” misija – aprūpinti klientus kokybiškais kompiuteriais, periferiniais įrenginiais ir programine įranga konkurencingomis kainomis. Per pirmuosius veiklos metus ji planuoja investuoti 10 mln. eurų į pardavimus, kad galėtų tapti patikimu kompiuterių pirkėjų šaltiniu Vilniuje ir jo apylinkėse. Turėdama kompetentingus darbuotojus ir saugią internetinę parduotuvę, „Sniege” neabejotinai taps kompiuterių elektroninės prekybos lyderiu.

„Sniege” tikisi dar daugelį metų teikti klientams kokybiškus produktus konkurencingomis kainomis. Nesvarbu, ar tai būtų individualus asmuo, ieškantis naujo kompiuterio, ar įmonė, kuriai reikia naujausios programinės įrangos, „Sniege.lt” yra pasirengusi suteikti klientams puikų aptarnavimą ir platų produktų pasirinkimą. Siekdama patenkinti klientų poreikius, „Sniege.lt” neabejotinai taps geriausiu šaltiniu visiems jūsų kompiuterių poreikiams tenkinti.